Něco o mně...

Ahoj, jmenuji se Katka Vlasáková a miluju zvířata a knihy. Kromě knih a zvířat - svých miláčků morčátek, se věnuji ručním pracím a psaní osobního deníku. Už jsem napsala příběh s názvem Martinova nadvláda, který je tak rozsáhlý, že by to mohla být kniha, kdybych svou práci někam poslala a podařilo se mi tento příběh vydat jako román.
  Kromě psaní tohoto blogu, které mě  velmi baví, ráda koukám na filmy i knižní videa. Ze všech seriálů už zhruba 3. rokem preferuji Cizinku.
  Tím začala moje vášeň pro Skotsko a dlouhé, rozsáhle propracované romány. Samotný první díl jsem přečetla 3x, druhý i třetí díl 2x. Z filmů se mi moc líbí např. Nekonečná láska,...
  V posledních letech jsem naprosto propadla Harrymu Potterovi, kterého určitě všichni znáte. Jak filmy, tak i knížky. Líbil se mi film Fantastická zvířata, ale na samotné filmy o Harrym nemá (dle mého názoru).
  Nesnáším pomazánky (až na výjimky) a zimu. Bytostně nenávidím chladno, miluju teplo až horko, takže můj favorit je na celé čáře léto. Jediné, co mám na zimě ráda, jsou Vánoce.
  Ráda čtu i české autory. Myslím, že si zaslouží, aby od nás čtenářů dostali větší šanci.
  Tenhle blog mám už 3 roky, ale bloguju už od roku 2015. První blog (také o knihách) mi vůbec nevyhovoval, a tak jsem si založila tento, který je lehčí i na ovládání a prostě se mi s bloggerem dělá celkové lépe.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Moře nálezů a ztrát 1: Náhodní lháři - Lena Valenová

První život - Gena Showalter

Nyxia - Scott Reintgen